O intrebare care revine des la intalnirile noastre este cea legata de proiectul Rosia Montana. Sunt multi bloggeri interesati de subiect, care vor sa cunoasca pozitia personalitatilor politice cu care ne intalnim. I-am intrebat pe Calin Popescu Tariceanu si pe Dinu Patriciu ce parere au. Tariceanu a spus ca, in ideea guvernarii, e interesat de cu totul alt gen de investitii. Ar pune covorul rosu la picioare unui investitor in domeniul IT, de exemplu. Patriciu a spus ca exploatarea nu se va face niciodata, ca totul e o poveste, iar scandalul Rosia Montana e menit doar sa faca sa creasca actiunile la bursa ale RMGC. Intr-o zi balonul se va sparge si nu va mai ramane nimic... Dar sa ascultam pozitiile celor doi liberali in clipurile de mai jos.
🔥 OFERTA SPECIALA DE VARA ACS LIFEGAMES Bucuresti – DOAR PANA PE 30.06 🔥
-
De 11 ani, ACS LIFEGAMES Bucuresti promoveaza initierea si performanta in
volei pentru copiii cu varste cuprinse intre 6 si 16 ani. Rezultatele
noastre d...



